Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

“ЦІКАВО ПРО ПОДАТКИ” гостьова лекція на кафедрі обліку і оподаткування та маркетингу МДУ

Сучасний бухгалтер займається не тільки веденням обліку, але й здійснює іншу діяльність, що включає планування і прийняття рішень, у тому числі щодо оптимізації оподаткування, контроль за дотриманням платіжної та податкової дисципліни на підприємстві, оцінку та аналіз господарсько – фінансової діяльності.

Кафедра обліку і оподаткування та маркетингу МДУ продовжує цикл гостьових лекцій, присвячених актуальним питанням розвитку економіки, бухгалтерського обліку та оподаткування в Україні. Зокрема, 24 листопада 2022 року було проведено гостьову онлайн-лекцію керуючим партнером компанії «Параграф», професійним консультантом з питань бухгалтерського обліку, оподаткування, організації внутрішнього контролю, членом громадських рад при Міністерстві фінансів України та ДПС України Наталією Лисенко.

Слухачами лекції були здобувачі вищої освіти ступенів «Магістр» та «Бакалавр» спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Професійна освіта (Економіка)».

Лектор у цікавій та доступній формі розповіла присутнім про історію виникнення податків, особливості формування податкової системи, види податків в Україні та порядок їх сплати суб’єктами господарювання.

В ході лекції здобувачі мали змогу задавати питання лектору та отримували на них кваліфіковані відповіді.

Висловлюємо щиру подяку п. Наталії Лисенко за змістовну лекцію та активну співпрацю!

Схожі повідомлення