Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

Бухгалтерські послуги в Києві

Скільки у вас було ситуацій, коли чинне законодавство змінювалось, а ви здавали звітність по-старому або треба було перейти на інші умови оподаткування тощо? А потім отримували штрафи чи доводилось платити вдвічі більше, щоб виправити ситуацію.

Законодавство майже кожного дня змінюється. І за цими новинами встигають спостерігати лише фахівці у сфері. Проте багато людей залежать від законотворців, наприклад, підприємці. Кожен власник бізнесу може пригадати щонайменше тисячу ситуацій, які були з бухгалтерією чи податковою при самостійному веденні обліку. І це не дивно, бо кожен має займатись власною справою та приділяти час професії, а не всьому, з чим стикається в житті.

Тому у кожного підприємця має бути бухгалтер, який контролює всі документи, звіти, податки, оплати підрядникам та заробітної плати тощо. Якісні бухгалтерські послуги в Києві – основа бізнесу, який хоче зростати, масштабуватись та будувати сильну Україну.

Які бухгалтерські послуги в Києві надає “Параграф”?

Група компаній “Параграф” має 23 спеціалістів в бухгалтерії, обліку та праві, які щоденно без вихідних, лікарняних та відпусток працюють з вашим бізнесом. Надаємо 12 основних послуг для малого, середнього та великого бізнесу:

  • Аутсорсинг бухгалтерського обліку.
  • Ведення обліку у приватних підприємців.
  • Реєстрація.
  • Консультування та аудит.
  • Реорганізація юридичних осіб.
  • Ліквідація підприємницької діяльності.
  • Зміна керівника юридичної особи.
  • Правові послуги.
  • Відновлення бухгалтерського обліку.
  • Оцінка бізнесу.

В рамках роботи ми повністю відповідаємо за результат, який ви отримуєте, а саме: вчасне подання звітності до податкової, контроль всіх оплат, вчасна виплата заробітної плати працівникам, відсутність штрафів, контроль чинного законодавства та дотримання нових правил на вашому підприємстві. Працюємо за авторською системою “подвійна перевірка”. Кожен документ, звіт, запит проходить додаткову перевірку нашими спеціалістами, тому ризик будь-яких помилок з нашого боку практично відсутній.

Особливість нашої роботи – віддалений формат. Якщо ви думаєте, що це неможливо, то ви просто не працювали зі спеціалістами “Параграф”. Бухгалтер на аутсорсингу в Києві – це, по-перше, вигідно, тому що вам не потрібно орендувати окремо офіс для спеціаліста, контролювати та коригувати роботу. По-друге, зручно, бо в нашій команді працює 23 спеціалісти, які можуть замінити один одного, допомогти, ширше проконсультувати, розв’язати суперечливі питання та відстояти думку перед податковою. По-третє, це швидко. За 15+ років роботи у сфері ми сформували всі механізми, налаштували систему віддаленого ведення підприємств та маємо авторську методику роботи.

Вартість бухгалтерських послуг в Києві на аутсорсі

Ціна бухгалтерських послуг в Києві залежить від типу роботи, яка вам потрібна. На першій зустрічі ми оцінюємо вашу поточну ситуацію, знайомимось з підприємством та оголошуємо вартість співпраці. Фіксуємо домовленості в договорі, який є для вас гарантом конфіденційності, якості надання послуг та безпеки.

Щоб дізнатись точну вартість послуг для вашої компанії, телефонуйте за номерами:  +38 (067) 710-04-50, +38 (098) 736-33-63. Або приїжджайте в наш офіс в Києві на вулиці Круглоуніверситетська, будинок 7. Команда “Параграф” готова до співпраці, надання вам якісних бухгалтерських послуг без штрафів та вивільнення вашого часу.

Комплексні рішення для бухгалтерського обліку та аудиту включають бухгалтерські послуги, юридичні послуги, аудит, які ви можете отримати в Києві

Кваліфікована консультація з бухгалтерського та податкового обліку.