Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

Про компанію

Група компаній

ПАРАГРАФ

Українська група з 5 компаній, які займаються наданням бухгалтерських послуг підприємствам у форматі аутсорсингу. Зараз у команді 23 спеціаліста, які займаються бухгалтерським обліком, аудитом та консалтингом.

Мені звати Наталія Лисенко і я власниця і керівник групи компаній Параграф більше 18 ти років.

Наші спеціалісти є досвідченими фахівцями в сфері бухгалтерського обліку, аудиту і оподаткування.

Я дуже люблю свою справу, якою я займаюся все своє професійне життя. З більшістю наших клієнтів ми співпрацюємо довгий час, понад десять років.

Я пишаюся тим, що нам вдається створювати комфорте і безпечне середовище для ведення бізнесу наших клієнтів.

Щаслива чути їх подяку і добрі відгуки про нашу співпрацю.

Бухгалтерський облік і податкове законодавство динамічно змінюються, і багатьом досить складно слідкувати і виконувати належно всі вимоги законів. Задайте собі питання: чи Ви встигаєте слідкувати за змінами законодавства? Чи справляється з цим Ваш бухгалтер? Звертайтесь до нас і ми для вас станемо вашими надійними партнерами на довгий час. Будемо раді зробити успішними всі Ваші починання в бізнесі!

Бухгалтерська компанія "Параграф"

Початок

16 вересня 2005 року – Наталія Лисенко заснувала в Харкові приватне підприємство “Бухгалтерська компанія “ПАРАГРАФ”.

Бухгалтерська компанія "Параграф"

Розвиток

Зростання кількості клієнтів та команди призвело до заснування у 2011 році ще двох компаній: ТОВ “Бухгалтерська компанія “ПАРАГРАФ-УКРАЇНА” і ТОВ “ПАРАГРАФ-УКРАЇНА”. У 2013 році було засновано компанію ТОВ “ПАРАГРАФ.УА” для надання послуг у Києві. У 2018 році засновано ТОВ “Бухгалтерська компанія “ПАРАГРАФ ПЛЮС” бізнес-партнером Олексієм Лисенко. У 2019 році Приватне підприємство «Бухгалтерська компанія «ПАРАГРАФ» здобуло нагороду Національного бізнес-рейтингу України “Лідер року 2018”, зайнявши 1 місце (золото) серед cyбʼєктів господарювання Харкiвськоi областi за показником «Комплексна оцінка фінансової стабільності»

Бухгалтерська компанія "Параграф"

Зараз

З 2023 року в групі компаній “ПАРАГРАФ” працює 23 спеціалісти, послуги надаються у по всій Україні: Харків, Київ, Ужгород, Мукачево, Кременчуг тощо.

у чому ми є фахівцями

Чому клієнти обирають нас?

Аутсорсинг бухгалтерського обліку для малих, середніх та великих підприємств, яким потрібен швидкий та якісний бухгалтерський облік без розширення штату.

Ведення обліку у приватних підприємців,  послуга підходить приватним спеціалістам, які бажають зберегти власний час та делегувати роботу спеціалістам у сфері бухгалтерського обліку.

Реєстрація для двох категорій клієнтів – майбутні фізичні особи-підприємці (ФОП) та юросіби.

Консультування та аудит – ініціативний аудит, експрес – перевірка, консультації з оподаткування.

Реорганізація юридичних осіб – повний порядок дій при всіх можливих формах реорганізації – злиття, поділ, виділення, приєднання, перетворення.

Ліквідація підприємницької діяльності – Допомагаємо у повному припиненні підприємницької діяльності.

Зміна керівника юридичної особи – оформляємо документацію, зареєструємо зміни, проводимо додаткові дії, які завершують процедуру зміни генерального директора.

Правові послуги – в нашій команді працюють юристи, які слідкують за правовими оновленнями, тому консультують, спираючись на актуальну інформацію, та відстоюють ваші права.

Відновлення бухгалтерського обліку – комплекс дій, які направленні на відновлення роботи компаній.

Оцінка бізнесу – ми проводимо аналіз компанії та визначає його вартість.