Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

Як оформити ЕЦП в Приватбанку

 1. 1.Для чого потрібна ЕЦП
 2. Як отримати ЕЦП

Впровадження інтернет-технологій стрімко змінює умови для розвитку бізнесу. Серед безлічі новинок у відносинах громадянина та держави особливої популярності набуває електронний цифровий підпис (ЕЦП). Якщо отримати електронний ключ через Приват24, це дасть можливість засвідчити документ і людину, яка ставить підпис.
Сучасні підприємці вважають: отримати електронний ключ в Приват24 – це, по суті, знайти незамінного помічника, який економить час, папір, допомагає обійти численні черги при оформленні документів. Досвідчені фахівці нашої компанії дадуть практичні поради, як зробити електронний ключ через Приват24, допоможуть уникнути проблемних ситуацій в бізнесі.


1.Для чого потрібна ЕЦП

1.1 Що таке електронний підпис

Електронний цифровий підпис – набір зашифрованих даних про людину, цифровий файл, який допомагає ідентифікувати особу. Іноді його називають електронний ключ. ЕЦП має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис чиновника, менеджера або бізнесмена, який одним розчерком пера щось дозволяє або забороняє. Разом з цим ЕЦП несе в собі набагато більше інформації про людину.
Як зробити ЕЦП в Акредитованому центрі сертифікації ключів АТ КБ «Приватбанк»? Про це ви дізнаєтесь, дочитавши статтю до кінця.
Якщо через АЦСК Приватбанку створити ЕЦП, там будуть записані ваші ПІБ, дата народження, ідентифікаційний номер фізособи-платника податків, номер телефону, адреса електронної пошти.
Коли ви отримали ЕЦП в АЦСК Приватбанку і використовуєте його для підписання електронних документів, державні служби ідентифікують вас як конкретну особу, засвідчують її справжність. Отримання електронного ключа через АЦСК Приватбанку також дає його власнику можливість входити в свій електронний кабінет платника податків, «Єдине вікно» митниці, портал електронних послуг Пенсійного фонду і т.п. Залишається тільки дізнатися, як отримати ЕЦП в АЦСК Приватбанку – ви знайдете цю інформацію в другому розділі.

1.2 Де використовується ЕЦП

Електронний ключ від АЦСК Приватбанку допоможе отримати різні послуги, не залишаючи робочого місця. Як тільки ви отримали ЕЦП, з його допомогою можна скористатися такими сервісами.

 • Кабінет платника податків, в якому можна отримати потрібну інформацію по податках, перевірити наявність заборгованості, відразу ж оплатити її, сформувати і тут же відправити податкові декларації. Бухгалтер, у якого є ЕЦП, має більше можливостей для ефективної роботи.
 • Онлайн-будинок юстиції, де можна зареєструвати юридичну особу, внести будь-які зміни в реєстраційні документи юрособи. Якщо за допомогою АЦСК Приватбанку створити ЕЦП, можна значно скоротити час на відвідування держустанов, адже більшість питань вирішуються прямо з офісу.
 • Сервіс «Дія», який дає доступ до багатьох державних послуг, починаючи від реєстрації ФОП і закінчуючи отриманням допомоги при народженні дитини.
 • ПФ України: на порталі електронних послуг доступні розділ пенсійного страхування, довідки про розмір зарплати по роках, актуальна інформація по законодавству, калькулятор по пенсіях. Якщо через АЦСК Приватбанку отримати ключ ЕЦП, можна без проблем перевіряти всю інформацію по пенсійних нарахуваннях, не звертаючись до свого інспектора.
 • Мінсоцполітики: розібравшись, як отримати ЕЦП в АЦСК Приватбанку, ви подасте документи на субсидію, на допомогу при народженні дитини, перевірите їх нарахування. Ці ж послуги можна отримати і через сервіс «Дія». Будь-який електронний документ, підписаний ЕЦП, має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ із власноручним підписом, тому інформація про те, як оформити ЕЦП через АЦСК Приватбанку, точно не буде зайвою.
 • МВС України: при необхідності можна швидко отримати довідку про несудимість – в паперовому або електронному варіанті. До речі, і сервіс «Дія» теж надає такі послуги. А для початку необхідно тільки дізнатися, як зробити електронний ключ в АЦСК Приватбанку за допомогою смартфона, ноутбука або планшета з виходом в Інтернет.
 • Кадастр 2.0: отримаєте ЕЦП через АЦСК Приватбанку, і вам буде доступна інформація про земельні ділянки, технічна документація про нормативну грошову оцінку, можна також отримати довідку з Держстату із земельних питань.

Ми перерахували найбільш затребувані державні портали, якими можна користуватися, якщо отримати ЕЦП АЦСК Приватбанку. За допомогою ЕПЦ можна отримати доступ і до інших електронних сервісів: Держзакупівлі, НАПК, Мінекології і багатьох інших.

Особливою популярністю користується сервіс «Дія» – державні послуги онлайн. Тут без цифрового підпису не обійтися, необхідно тільки зрозуміти, як зробити електронний ключ в АЦСК Приватбанку.

1.3 Чому вигідно отримати ЕЦП

Підприємці, яких цікавить, як зробити цифровий ключ в АЦСК Приватбанку, часто запитують про те, наскільки це вигідно. Оформити ЕЦП – це значить отримати дуже корисний інструмент для роботи. Ось його переваги.

 • Простий в отриманні і використанні. Навіть користувач-початківець швидко розбереться, як отримати електронний ключ через АЦСК Приватбанку.
 • Має хороший захист. Підпис на папері при бажанні можна підробити, але якщо отримати ЕЦП, він буде надійно захищений.
 • Якщо ви вирішили зробити електронний ключ в АЦСК Приватбанку, ви швидко помітите, як скоротилася витрата паперу в офісі – значить, ви бережете навколишнє середовище, дбаєте про екологію.
 • Якщо зробити електронний ключ в АЦСК Приватбанку, можна заощадити час, з його допомогою уникнути довгих черг в податковій, банку, інших установах.
 • Під час пандемії закономірне питання «Як отримати ЕЦП від АЦСК Приватбанку» допоможе скоротити особисте спілкування, зберегти здоров’я.

З кожним днем стає більше послуг, до яких можна отримати доступ за допомогою ЕЦП. Якщо ви ще не знаєте, як отримати електронний ключ через АЦСК Приватбанку, рекомендуємо розібратися і зробити це, тому що це зручно і вигідно.

2. Як отримати ЕЦП через АЦСК Приватбанку

2.1 Умови отримання ЕЦП

Як отримати ключ в АЦСК Приватбанку? Для цього буде потрібний будь-який гаджет з виходом в Інтернет: персональний комп’ютер, ноутбук, планшет, смартфон. Зробити ключ досить просто, потрібно тільки дотримуватися двох основних умов.

 • Щоб отримати ЕЦП в АЦСК Приватбанку, необхідно бути клієнтом ПриватБанку. Тому, якщо ви не є клієнтом цього банку, починати треба з отримання банківської карти і реєстрації в системі Приват24. Після цього ви легко зрозумієте, як зробити ключ ЕЦП в АЦСК Приватбанку.
 • Ключ видається терміном на 1 рік, тому необхідно пам’ятати про те, що такий підпис не вічний, і після закінчення терміну зробити новий ЕЦП. Наступного разу діяти буде набагато простіше, оскільки ви вже знаєте, як зробити ключ через АЦСК Приватбанку.

Тепер давайте розберемося, як отримати електронний ключ в АЦСК Приватбанку.

2.2 Процес оформлення

 • Зайдіть в свій особистий кабінет Приват24.
 • В меню знайдіть розділ: Всі послуги / Бізнес / Завантажити сертифікат.
 • Вкажіть дані про себе, які потрібні в сертифікаті, обов’язково уважно перевірте їх – чи правильно ви написали букви в ПІБ, цифри, а потім натисніть кнопку «Дані вірні».
 • Вам буде потрібний надійний пароль для сховища ключів – не використовуйте для цього дату свого народження, придумайте що-небудь більш складне.
 • Вам прийде SMS c паролем (або він з’явиться в мобільному додатку Приват24). Введіть його.
 • Навпроти пункту «Я ознайомлений і згодний з умовами» поставте галочку.
 • Натисніть кнопку «Далі».

Як зробити ЕЦП в АЦСК Приватбанку? Ви вже зробили це! Заявка сформується без вашої участі, в автоматичному режимі. Ваш ЕЦП готовий – ви можете завантажувати сертифікат всюди, де потрібний електронний підпис.
Ви зрозуміли, як зробити ключ в АЦСК Приватбанку? Якщо залишилися питання і ви користуєтеся порталом «Дія», там можна знайти відеоінструкцію, яка підкаже, як зробити ключ в АЦСК Приватбанку для декларації, звітів, заяв та інших документів в державні органи.

2.3 Як перевірити термін дії ключа

Оскільки цей термін обмежений, важливо не тільки розібратися, як зробити електронний ключ в Приват24, але і навчитися ним користуватися, з’ясувати необхідну інформацію про ключі.
Щоб дізнатися, скільки часу ЕЦП буде дійсним, потрібно зайти на АЦСК ПриватБанк (акредитований центр сертифікації ключів). Тут можна також виконати різні дії: отримати або відкликати сертифікат, перевірити його дані, підписи, подивитися термін дії.

Інформація про те, як отримати цифровий ключ АЦСК Приватбанку в Приват24, сьогодні необхідна дуже багатьом: він допоможе зробити багато дій, залишаючись вдома або в офісі.

Ті, хто не впевнений у своїх силах, сумніваються в тому, що розібралися, як отримати ключ ЕЦП через Приват24 і зможуть зробити це самостійно, можуть звернутися до наших фахівців. Досвідчені професіонали не тільки підкажуть, як зробити ключ ЕЦП в Приват24, а й дадуть відповідь на всі питання по організації бізнесу.

Попередній постНаступий пост

Схожі повідомлення