Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

Бухгалтерські послуги Кременчук

В Україні на 2023 рік зареєстровано 2+ млн ФОП та компаній. Офіційна діяльність спонукає до економічного зростання, масштабування та професійного ведення справ. Проте підприємці часто зустрічаються з питаннями:

 • як подавати звітність до податкової служби,
 • як правильно платити податки,
 • як виставляти та оплачувати рахунки,
 • як вести документообіг та тримати його в порядку,
 • як уникати штрафів.

Відповіді на них знає професійний бухгалтер, який може віддалено вести вашу компанію, бути позаштатним консультантом, виконувати часткову роботу та закривати найважливіші питання.

Звичайно, можна займатись обліком самостійно, видавати рахунки на оплату або просто надсилати номер IBAN. Можна майже не приділяти уваги документації й зберігати їх в дальній шухляді. Проте ви ніколи не знаєте, коли прийде перевірка. А наслідки такого самостійного ведення компанії непередбачувані. Тому краще одразу відповідально почати роботу та скористатись бухгалтерськими послугами в Кременчуці.

Пакетні рішення з бухгалтерського обліку та аудиту включають бухгалтерські послуги, юридичні послуги, аудит, які ви можете отримати в Кременчуці:

Вартість бухгалтерських послуг

Ціни на бухгалтерські послуги в місті формуються на основі декількох критеріїв:

 • організаційно-правова форма компанії,
 • обов’язки бухгалтера,
 • кількість проведених операцій,
 • термін роботи,
 • необхідність нарахування заробітної плати та кількість робітників,
 • робота зі звітністю,
 • додаткові послуги.

На вартість також впливає рівень досвід роботи спеціаліста, його багаж кейсів, вирішених складних ситуацій, вміння працювати з різними системами, адаптуватися до новинок, формат та час роботи. Проте бухгалтер – той спеціаліст, на якому не варто економити та закривати лише найважливіші моменти. Професійні бухгалтерські послуги нагадують chek up організму: нічого не болить, але перевірку зробимо, щоб попередити можливі проблеми, оздоровити організм. Тому радимо робити всі аудити, внутрішні перевірки завчасно.

Кваліфікована консультація з питань бухгалтерського і податкового обліку

Як обрати бухгалтерські послуги в Кременчуці?

Для вибору компанії рекомендуємо спиратись на три критерії: досвід роботи, кейси та відгуки. Група компаній “Параграф” понад 15 років супроводжує українських підприємців в різних сферах. В команді працює 23 бухгалтери, які 24/7 на зв’язку, готові проконсультувати та допомогти. Ми не беремо відпусток чи лікарняних, бо можемо швидко закрити відсутність закріпленого за вами спеціаліста іншим та виконати облік, здати звіти, нарахувати заробітні платні тощо.

Серед наших послуг є:

 • консультації та аудити,
 • повноцінне аутсорсингове ведення компаній,
 • реєстрація та ліквідація бізнесу,
 • відновлення бухгалтерського обліку.

Також є окремий відділ з правових питань, бо бухгалтерія часто межує з правом та у компаній бувають різні ситуації. Тому в одному колективі зібрали всіх спеціалістів, які потрібні для ефективного та безпечного ведення підприємства. Ви отримуєте всі послуги в “Параграф” та не шукаєте інших спеціалістів.

Бухгалтерські послуги, ціна яких визначається організаційно-правовою формою вашої компанії та потребами, необхідні всім представникам бізнесу – фізичним особам-підприємцям, акціонерному товариству, товариству з додатковою відповідальністю, товариству з обмеженою відповідальністю.

Команда групи компаній “Параграф” працює за системою “подвійна перевірка”. Тобто кожен звіт, який подаємо в податкову чи в інші державні установи проходить декілька перевірок: правильність розрахунків, коректність заповнення відповідно до норм. Тому можливість нарахування штрафів для вашої компанії через нашу помилку виключено. Ми зацікавлені в тому, щоб ваше підприємство працювало, надавало послуги/продавало товари, підсилювало економіку України та ви збільшували дохід.

Бухгалтерські послуги можна замовити за телефоном: +38 (067) 710-04-50,  +38 (098) 736-33-63. Спеціалісти “Параграф” вже готові зануритись у вашу бухгалтерію, привести її до ладу та надавати якісну послугу.