Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

Ведення обліку у приватних підприємців


Вартість послуг

Багато проблем обрушується на сміливців, які вирішуються в умовах нашої нестабільної економіки зареєструватися і вести бізнес як приватний підприємець. Бізнесмену часто доводиться опановувати одночасно навички юриста, економіста, бухгалтера. Часу не вистачає на основний бізнес, що вже говорити про відпочинок з сім’єю!

Однак не варто даремно витрачати час, оплачуючи свої успіхи власним здоров’ям: почніть співпрацювати з нами! Бухгалтерська компанія «Параграф» здійснює комплексний бухгалтерський супровід діяльності приватних підприємців.

Ми працюємо, щоб допомогти приватним підприємцям в питаннях оподаткування, патентування, ведення обліку, складання звітності, ліцензування, застосування РРО та КОРО, відносин з найманими працівниками та ін. Наші фахівці порадять, яку систему оподаткування слід вибрати саме Вам, вчасно попередять про зміни в законодавстві, простежать, щоб всі документи були в порядку, а податки сплачені своєчасно.

Колектив досвідчених фахівців працюватиме для Вас, при цьому можете не турбуватися: ніхто не буде хворіти, не піде у відпустку, а витрати на бухгалтерію, оргтехніку, оренду скоротяться.

Згідно з угодою ми зробимо такі роботи:

  • заповнимо Книгу доходів і витрат;
  • будемо вести облік по розрахункових рахунках;
  • підготуємо звітність і здамо її вчасно;
  • зареєструємо трудові договори з працівниками компанії;
  • зробимо нарахування зарплати;
  • сплатимо в термін всі податки і збори;
  • при необхідності отримаємо витяг з реєстру платників єдиного податку.

Якщо Ви втомилися боротися з «вітряними млинами» законодавства, ми заберемо на свої плечі Ваші проблеми і заощадимо Вам час і сили. Якщо ж Ви перебуваєте на початку підприємницького шляху і не знаєте, як побудувати відносини з контролюючими органами, приходьте до нас! Поруч з Вами з’явиться вірний друг, надійний партнер, який надасть професійну допомогу в будь-якій ситуації.

Вартість послуг з ведення обліку у приватних підприємців

Назва пакета Критерії клієнта Вартість Примітка>
ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ (1гр)
«1 група» Ті, хто сплачує єдиний податок по 1 групі від 300 грн/міс
ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ (2гр)
«2 група без найму» Ті, хто сплачує єдиний податок по 2 групі без найманих працівників від 400 грн/міс
«2 група з наймом» Ті, хто сплачує єдиний податок по 2 групі з найманими працівниками від 1000 грн/міс До 3-х найманих працівників
Примітка * Вартість бухгалтерського обслуговування для 2 групи, що займаються виробництвом товарів, мають ресторанний бізнес, встановлюється індивідуально, на підставі документообігу.
ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ (3гр)
«5% без найму» Ті, хто сплачує єдиний податок по 3 групі без найманих працівників від 500  грн/міс
«5% з наймом» Ті, хто сплачує єдиний податок по 3 групі з найманими працівниками від 1000 грн/міс До 3-х найманих працівників.
«3% + ПДВ без найму» Ті, хто сплачує єдиний податок по 3 групі без найманих працівників, платники ПДВ від 2000 грн/міс Вартість супроводу до 5 госп. операцій / міс.
«3% + ПДВ з наймом» Ті, хто сплачує єдиний податок по 3 групі з найманими працівниками, платники ПДВ від 2500 грн/міс Вартість супроводу до 5 госп. операцій / міс.
Примітка * Вартість бухгалтерського обслуговування для 3 групи, що займаються ЗЕД, які працюють за договорами доручення, транспортного експедирування, встановлюється індивідуально, на підставі документообігу .
ПРИ ЗАГАЛЬНІЙ СИСТЕМІ ОПОДАТКУВАННЯ
«Нульова звітність» Підприємці на загальній системі (без діяльності) від 100 грн/міс
«Загальна система з ПДВ» Підприємці на загальній системі без найманих працівників, платники ПДВ від 2500 грн/міс Вартість супроводу до 5 госп. операцій / міс.
«Загальна система з ПДВ з наймом» Підприємці на загальній системі з найманими працівниками, платники ПДВ від 3000 грн/міс Вартість супроводу до 5 госп. операцій / міс. при наявності 3-х найманих працівників.
«Загальна система з ПДВ з наймом / ЗЕД» Підприємці на загальній системі з найманими працівниками, платники ПДВ, з ЗЕД від 3500 грн/міс Вартість супроводу до 5 госп. операцій / міс. при наявності 3-х найманих працівників.

Схожі повідомлення