Пн - Пт 09:00-18:00
·
Пн - Пт 09:00-18:00
·
Досвід
> 18 років
Оформлено
1000000 документів
Нам довіряють
> 500 клієнтів
Констультація

Ініціативний аудит

Під ініціативним аудитом фінансово-господарської діяльності слід розуміти проведення перевірку фінансової (бухгалтерської) звітності та даних обліку і створення за результатами такої перевірки обґрунтованої незалежної думки аудитора про достовірність такої звітності в формі письмового аудиторського висновку (звіту).В ході перевірки власник або керівник підприємства отримує достовірну інформацію про свої податкові і майнові ризики, про компетентність і професіоналізм персоналу підприємства, з усіма необхідними поясненнями та рекомендаціями.

Так, проведення ініціативного аудиту перед плановою податковою перевіркою убезпечить підприємство від можливих штрафних санкцій за порушення ведення податкового і бухгалтерського обліку, які можна буде виправити до початку податкової перевірки. Аудитор, висловлюючи свою незалежну професійну думку, зверне увагу на всі методологічні та системні помилки в обліку і покаже шляхи їх виправлення.

Наша компанія має великий досвід в проведенні аудиторських перевірок великих енергетичних компаній, будівельних компаній, виробничих підприємств, логістичних компаній і компаній оптової та роздрібної торгівлі.

Схожі повідомлення